Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şirketimiz Spor sahaları teknolojileri ve bakımlarıyla iştigal etmekte olup bu konular da lider birkaç yabancı şirketin de Türkiye genel temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır..

Bu anlamda Türkiye ye ilk topraksız çimi getiren şirketimiz Sakarya, Yalova, Batman, Osmaniye ve Ankara Jandarma Okullar komutanlığı futbol sahalarını yapmıştır,

Ya kimsenin yapmadığı işleri yapmak yada yapılanların en iyisini yapmayı kendisine ilke edinen şirketimiz yine bu anlam da Türkiye de klasikleşmiş 12 mt. Aralıklarla kazılan balık sırtı drenaj kanalları sistemini terk ettirmiş, bunun yerine birbirine paralel ve 8 mt. aralıklı drenaj kanallarını ve bu kanallar da sahanın kullanım ömrünü ve drenaj sisteminin ömrünü uzatan geotekstil uygulamalarını başlatmıştır.

Özellikle çim yüzeyli spor sahaları konusunda uzmanlaşan şirketimiz daha önceleri Gun sistem sulama tabancaları ile yapılan sulama sistemlerinin sağlıklı bir sulama gerçekleştirememesi nedeniyle meydana gelen sıkıntıları gidermek için bunun yerine Pup Up Timer li sulama sistemlerine geçişi sağlamıştır, ,
Bütün bunlarla birlikte şirketimiz şimdi de, değişen iklim koşullarıyla artan yağış oranları ve  futbol oyun sezonunun  büyük bir kısmının da bu aşırı yağışlı zamanlara denk gelmesi nedeniyle, sahalarda oluşan su birikintilerinin oyunun kaderini etkileyecek derece de sıkıntı yaratması neticesin de yağışlı havalar da yüzey drenajını hızlandıran aynı zamanda da kök mukavemetini sağlayan, yurt dışında bir çok saha da başarılı şekil de uygulanan NETLON Mesh Elemen sistemlerini Türkiye ye getirmiştir. 

Vizyonumuz

Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, hizmette kaliteden ödün vermeden işlerin de farkındalık yaratarak sektörde öncü olmak, profesyonel ekibimizle yeni teknolojileri ülkemize getirerek müşteri memnuniyeti ve motivasyonlarını sağlamaktır.

Misyonumuz

‘’ Ya kimsenin Yapmadığı İşleri Yapmak Yada Yapılan İşlerin En İyisini Yapmayı’’ kendine şiar edinen şirketimiz  maliyetlerimizi minimum seviyeye çekmek, rekabet gücü yüksek bir firma olmak, etik değerlere bağlı, sektörü büyütmeye yönelik kaliteyi koruyarak müşterilerimize en iyi ürünlerimizi sunmak, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan, çevreye ve doğaya duyarlı bir firma olmaktır.